POZOR POZOR, v současné době probíhá převedení e-shopu na jinou doménu a k jinému správci, objednávejte, prosím, buď poptávkou mailem (věci na míru) anebo na www.fler.cz/pepeto hotové kolejnice. Děkujeme!

Smluvní podmínky

Obchodní podmínky vymezují obchodní vztah mezi nakupujícím (zákazníkem) a prodávajícím (provozovatelem internetového obchodu PEPeTo.cz).

Podrobné znění najdete zde:  pepeto podmínky.pdf, níže uvádíme  výtah toho podstatného:

 

Provozovatelem obchodu je Mgr. Eva Lefnerová, se sídlem Revoluce 2054/38 v Praze 4, Modřanech, PSČ 143 00, IČ 13799096.

Veškeré zboží prodávané v tomto internetovém obchodě pochází z vlastní dílny provozovatele a provozovatel je jeho výhradním prodejcem.

 

Nákup: v internetovém obchodě je možný buď z webového rozhraní na www.pepeto.cz pomocí tlačítka „KOUPIT“ u konkrétního zboží a následným sledováním pokynů we webovém rozhraní až k dokončení objednávky, anebo odesláním textové závazné objednávky na mail info@pepeto.cz.

Odesláním objednávky dáváte najevo, že souhlasíte s níže uvedenými obchodními podmínkami.

Po dokončení objednávky je zákazník automaticky informován potvrzujícím e-mailem, že byla objednávka přijata ke zpracování. Následně do 24 hodin obdrží ještě další e-mail s případnými doplňujícími informacemi (o termínu dodání např.) či dotazy (o specifikaci Vašeho přání např.).

Odeslaná objednávka je brána jako závazná.

Od kupní smlouvy takto vzniklé je možno odstoupit bez udání důvodu do 14ti dnů v souladu se zákonem, viz podrob né pod mínky, kapitola „odstoupení od smlouvy“.

Vrácení zboží odesláním na dobírku na adresu provozovatele není akceptovatelné.

 

Součástí zadání objednávky jsou ze strany zákazníka pravdivě vyplněné údaje – jméno a příjmení, adresa doručení případně adresa fakturační, pokud se tyto liší.

 

Platba:

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží může zákazník uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

  • v hotovosti v provozovně prodávajícího na adrese Revoluce 38, Praha 4; zdarma

  • bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 670100-2203292815/6210, vedený u společnosti BRE Bank (mBank); zdarma

  • bezhotovostně prostřednictvím platebního systému PayPal; zdarma

Dodávka:

Doručení zboží je možno realizovat

  • osobním předáním zboží na adrese provozovny Revoluce 38, Praha 4

  • odesláním Českou Poštou, cena je stanovena na 89,- Kč, vyhrazujeme si právo toto upravit dle aktuálních cen ČP; při objednávce nad 999,- Kč je poštovné zdarma.

Poštovní zásilku odeslanou je zákazník povinen řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalu a v případě zjištěných závad zásilku nepřevzít a reklamovat u ČP, následně laskavě informovat provozovatele.

V případě nevyzvednutí objednávky zaslané prostřednictvím České pošty bychom byli nuceni požadovat od zákazníka úhradu nákladů vynaložených na expedici objednávky.

Ochrana soukromí:

Veškerá osobní data zákazníka jsou chráněna v souladu s platnými právními předpisy ČR (Zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.), jsou použita výhradně pro účely obchodní činnosti provozovatele stránek a nejsou žádným způsobem poskytována třetí straně.

Na přání zákazníka mohou být osobní údaje z databáze vymazány.