Informace o nás

PEPeTo - Pavel, Eva, Pepa a Tonda.

Pavel rozumem řeší technická úskalí, vyrábí nástroje a jemně brzdí v rozletu Evu, která tvoří, vymýšlí a přetéká nápady, ovšem ne už tak důsledností a trpělivostí. Pepa testuje hratelnost, Tonda odolnost.

Začali jsme vyrábět dekorované koleje proto, že nabídka na trhu s vláčkodráhami nás svou šíří a výtvarným pojetím úplně nenaplnila nadšením;  samozřejmě i my máme depo, máme přejezd co cinká... ale už jsme nepovolili a nezakoupili nádraží s malovanými muškáty a místo toho vyrobili první trať, co po ní často jezdíváme, Posázavský Pacifik. S lesem, vodou, nádražím tady a plovárnou tamhle.

A vyrábíme je dál proto, že jsme získali kladné ohlasy, že se naše abstraktní forma a barevné pojetí líbí a že umíme udělat celé tratě na míru a přitom tak, že rozvíjejí přirozenou dětskou fantazii.

Rozšiřujeme nabídku podle toho, kolik máme času na realizaci nápadů. Vyplatí se být ve střehu a občas nahlédnout :-).

Děkujeme za návštěvu.

PEPeTo je značka prvních a ryze originálních dekorovaných kolejnic na trhu, respektujte, prosíme, autorská práva.

Historie projektu

Vstoupili jsme na trh v dubnu roku 2010, první obchody proběhly přes fler.cz, kde nás stále najdete. Postupně jsme vybudovali nové webové stránky, v roce 2011 byla naše práce několikrát citována na blozích věnujících se ruční výrobě hraček, uskutečnili jsme prvních pár prodejů přes hranice i oceán a snažíme se dále zlepšovat nabídku i služby, budovat dobré jméno PEPeTa.